Skyliner Warszawa

Skyliner Warszawa

Zaledwie siedem metrów od wejścia do budynku do najbliższej stacji metra: Kto nie chciałby tak pracować ? W przypadku warszawskiego wieżowca Skyliner, ta bezpośrednia bliskość do publicznej infrastruktury transportu jest zapewniona, ponieważ budynek znajduje się tuż obok wejścia do stacji metra Rondo Daszyńskiego.

 

Budynek, oddany do użytku w 2021 roku, o wysokości 195 metrów, jest szóstym najwyższym budynkiem w Polsce. 94 000 m² powierzchni rozłożonej na 50 piętrach oferuje przestrzeń do różnych zastosowań i funkcji. Na piętrach nadziemnych znajdują się przede wszystkim biura, stanowiące główny obszar użytkowy i zajmujące największą powierzchnię, obszary handlowe oraz cała infrastruktura techniczna. Dodatkowo zintegrowano dwupoziomowy Skybar na wysokości 165 metrów. Pod ziemią dostępne są miejsca parkingowe dla ponad 400 samochodów i 500 rowerów. Kompleks doskonale uzupełnia bliskość wspomnianej wcześniej publicznej infrastruktury transportu.

Jakość budynku została potwierdzona przez audytorów BREEAM i WELL. Ponadto, Skyliner Tower został wyróżniony jako Class A Office Building.

W celu akustycznej izolacji fundamentów urządzeń technicznych, zastosowano matę wibroizolacyjną REGUPOL vibration 300. Dzięki temu sąsiadujące obszary i pomieszczenia są odpowiednio chronione przed hałasem przenoszonym przez konstrukcję.

 

Przegląd projektu

  • Ponad 1000 m² REGUPOL vibration 300
  • Akustyczna izolacja fundamentów urządzeń technicznych

Zakładki
Kontakt