Izolacja akustyczna i wibracyjna dla fitness

REGUPOL sonusfit

Studio Fitness

Jak wkomponować siłownię w nowoczesny budynek? Razem.

Studia fitness są bardziej popularne niż kiedykolwiek. Siłownie zlokalizowane w budynkach mieszkalnych i komercyjnych oznaczają łatwy i wygodny dostęp dla klientów, ale stawiają one przed nami skomplikowane wyzwania akustyczne.

Większy ruch i aktywność w takich budynkach prowadzi do większej liczby źródeł hałasu. Projekty izolacji akustycznej dostosowujemy do każdego zastosowania, w oparciu o jego rodzaj, zakres, intensywność i konstrukcję budynku. Wszystkie rozwiązania są realizowane bez pogorszenia właściwości użytkowych nawierzchni sportowych.

Brak znormalizowanych procedur pozwalających zmierzyć skuteczność izolacji akustycznej w realistycznych warunkach studia fitness, zaowocował intensywnymi badaniami naukowymi, a w konsekwencji wynalezieniem bardziej zaawansowanego sprzętu badawczego – wieży zrzutowej, która zapewnia powtarzalność wyników podczas testowania rozmaitych źródeł uderzenia/hałasu. Firma REGUPOL uwzględniła różne warianty sytuacyjne, w wyniku czego powstało zoptymalizowane portfolio produktów w zakresie podłóg sportowych i podkładów wygłuszających. W dziale materiałów do pobrania można znaleźć dodatkowe informacje na temat tych produktów.

Jako ekspert w dziedzinie rozwiązań akustycznych i wiodący dostawca podłóg do fitness, REGUPOL oferuje rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania obu branż. REGUPOL everroll i REGUPOL sonusfit łączą funkcjonalne właściwości sportowe z wysoce skuteczną izolacją akustyczną.

REGUPOL sonusfit – making gyms quiet

REGUPOL sonusfit - The union of two core strengths of REGUPOL: fitness and acoustics.

REGUPOL sonusfit

REGUPOL sonusfit

System podłogowy do studiów fitness składający się z różnych warstw o właściwościach sprężystych i tłumiących

Przemysław Macioszek

Twój kontakt w REGUPOL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Przemysław Macioszek
REGUPOL Germany GmbH & Co. KG
Sales Manager

Zakładki
Kontakt