Tworzenie zrównoważonej przestrzeni miejskiej

REGUPOL sonus i REGUPOL comfort

Budownictwo mieszkaniowe

Jak stworzyć dom w samym sercu miasta? Razem.

Mieszkanie w centrum miasta może zapewnić dynamiczny i ekscytujący styl życia, a coraz większa liczba ludzi docenia korzyści wynikające z zamieszkiwania w samym sercu miasta. Jednakże, poszukują oni również naprawdę komfortowych, cichych, ekologicznie zrównoważonych i odzwierciedlających osobiste gusta mieszkań, w których można żyć.

Ale właśnie tutaj tkwi wyzwanie dla projektów zlokalizowanych w centrum miasta: wysoka gęstość zabudowy, która skupia mieszkańców, firmy i sieci transportowe w ograniczonym środowisku miejskim, stwarza problemy związane z hałasem, zwłaszcza z transmisją dźwięku uderzeniowego wewnątrz i między nieruchomościami.

Maty podjastrychowe REGUPOL skutecznie rozwiązują te problemy w budynkach wielorodzinnych, ponieważ są zaprojektowane do tłumienia hałasów uderzeniowych powstających wewnątrz i pomiędzy sąsiednimi lokalami.

Maty akustyczne REGUPOL nie tylko tłumią dźwięki uderzeniowe, ale również pozwalają na swobodę estetyczno-projektową. Niektórzy z nas lubią płytki, inni wykładzinę, jeszcze inni drewniane podłogi. REGUPOL oferuje dodatkowo podkłady akustyczne pod okładziny, takie jak: wykładziny podłogowe, dywany, laminaty, podłogi z produktów drewnianych, parkiety z litego drewna, płytki i jastrychy.

Pod względem środowiskowym, maty REGUPOL od lat stanowią odpowiedzialny wybór i są doskonale przystosowane do pomocy mieszkańcom centrum miasta w utrzymaniu wysokich standardów zrównoważonego projektowania domów.

Kontrola hałasu, swoboda estetyczna i zgodność z normami środowiskowymi są ważnymi czynnikami, które pomagają stworzyć dom w sercu miasta, dlatego rozwiązania REGUPOL w zakresie tłumienia hałasu uderzeniowego są regularnie wykorzystywane w budynkach mieszkalnych, kompleksach apartamentowych na całym świecie.

PRZEGLĄD PRODUKTÓW

REGUPOL sonus core

REGUPOL sonus core

Izolacja dźwięków uderzeniowych na bazie kauczuku pod jastrychami i wykładzinami podłogowymi

REGUPOL sonus multi

REGUPOL sonus multi

Izolacja dźwięków uderzeniowych pod wykładzinami podłogowymi na bazie korka / PUR

REGUPOL comfort

REGUPOL comfort

Maty chroniące przed hałasem uderzeniowym i elastyczna, zwiększająca masę wylewka do renowacji stropów i remontów konstrukcji drewnianych

Przemysław Macioszek

Twój kontakt w REGUPOL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Przemysław Macioszek
REGUPOL Germany GmbH & Co. KG
Sales Manager

Zakładki
Kontakt