Wysoce skuteczna izolacja akustyczna sklepów i supermarketów

REGUPOL sound

Supermarket

Jak możemy zredukować hałas o niskich częstotliwościach? Razem.

W gęsto zaludnionych dzielnicach i budynkach mixed-use dogodny dostęp do towarów i usług jest ważnym elementem, który zdecydowanie podnosi jakość życia mieszkańców. Trend ten przyspieszają ogólne zmiany demograficzne i związana z nimi mniejsza mobilność.

Powyższy trend wiąże się jednak z koniecznością poprawy parametrów akustycznych, aby budynki mieszkalne i komercyjne mogły spokojnie współistnieć, zwłaszcza jeśli chodzi o dostawy i załadunek towarów poza godzinami otwarcia. Aby skutecznie zredukować hałas o niskiej częstotliwości, przenoszony przez wózki i ciężarówki, eksperci z firmy REGUPOL opracowali certyfikowane znakiem CE produkty akustyczne REGUPOL i REGUFOAM sound. Te wysoce sprężyste maty akustyczne podwylewkowe można stosować pod wysokoobciążone jastrychy i konstrukcje podłóg pływających.

Aby zapewnić bezkonfliktową koegzystencję lokalnych usług z mieszkalnictwem a przy tym wykluczyć utratę komfortu, REGUPOL oferuje szeroką gamę produktów. Dla wszystkich tych obszarów, które wymagają oddzielenia szczególnie hałaśliwych pomieszczeń, takich jak: kina, teatry, biblioteki, warsztaty, siłownie lub miejsca dojazdowe do hal produkcyjnych i montażowych od szczególnie wrażliwych pomieszczeń w budynkach mieszkalnych i użytkowych, zastosowanie produktów REGUPOL i REGUFOAM sound jest właściwym wyborem.

REGUPOL sound

REGUPOL sound

Maty akustyczne elastomerowe chroniące przed dźwiękami uderzeniowymi dla wysokoobciążalnych jastrychów

Przemysław Macioszek

Twój kontakt w REGUPOL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Przemysław Macioszek
REGUPOL Germany GmbH & Co. KG
Sales Manager

Zakładki
Kontakt