Efektywne rozwiązania akustyczne do remontów

REGUPOL comfort

Remont

Jak możemy poprawić jakość życia w istniejących budynkach? Razem.

Kluczem do stworzenia Zielonych Miast jest inteligentne zagospodarowanie przestrzeni. Dużą rolę odgrywa efektywne wykorzystanie istniejących budynków i ochrona ograniczonych zasobów. Dlatego zwiększenie tempa odnawiania zasobów mieszkaniowych jest ważnym czynnikiem w wysiłkach miast i gmin na rzecz osiągnięcia celów ekologicznych i ekonomicznych.

Stare budynki często nie zapewniają energooszczędnych konstrukcji ani wystarczającej izolacji akustycznej. Zarządy miast dążą do zwiększenia zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia. W związku z tym, w wielu krajach na całym świecie promuje się nie tylko zwiększoną efektywność energetyczną, ale także środki izolacji akustycznej. Jednocześnie architekci, deweloperzy i konsultanci stają przed innymi wyzwaniami, takimi jak ograniczenie wysokości kondygnacji lub niewystarczająca masa do zmniejszenia transmisji dźwięku.

Elastyczna, szybkoschnąca i zwiększająca masę wylewka wyrównująco-akustyczna REGUPOL comfort S1 w połączeniu z efektywnymi warstwami mat izolacji od dźwięków uderzeniowych REGUPOL comfort lub REGUPOL sonus poprawią jakość mieszkania. Dodatkowo, nasze produkty REGUFOAM hangers lub REGUPOL sonusclips, mogą być stosowane w sufitach podwieszanych lub ścianach, celem spełnienia rygorystycznych wymagań izolacji akustycznej.

REGUPOL comfort

REGUPOL comfort

Maty chroniące przed hałasem uderzeniowym i elastyczna, zwiększająca masę wylewka do renowacji stropów i remontów konstrukcji drewnianych

REGUPOL sonus core

REGUPOL sonus core

Izolacja dźwięków uderzeniowych na bazie kauczuku pod jastrychami i wykładzinami podłogowymi

REGUPOL sonus multi

REGUPOL sonus multi

Izolacja dźwięków uderzeniowych pod wykładzinami podłogowymi na bazie korka / PUR

Przemysław Macioszek

Twój kontakt w REGUPOL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Przemysław Macioszek
REGUPOL Germany GmbH & Co. KG
Sales Manager

Zakładki
Kontakt