Wysokowydajna izolacja akustyczna

Rozwiązania akustyczne REGUPOL

Hotel

W jaki sposób zapewnić komfort ciszy, odpoczynek i relaks? Razem.

Dla hoteli w miastach, kluczowym czynnikiem jest centralna lokalizacja i bliskość środków transportu. Jednocześnie hotele muszą zapewniać gościom spokój i ciszę, zwłaszcza w budynkach o mieszanym przeznaczeniu, gdy to sam hotel jest źródłem hałasu.

Ściśle rzecz biorąc, każdy hotel jest obiektem typu mixed-use. Oprócz pokoi, które muszą zapewniać maksymalną ciszę i spokój, hotele obejmują, na bardzo małej przestrzeni, windy, klatki schodowe i infrastrukturę techniczną, jak również recepcje, bary, sale konferencyjne i kuchnie. Projektując hotele, mieszczące się w wieżowcach lub innych budynkach o mieszanym przeznaczeniu projektanci muszą zatem jeszcze uwzględnić czynniki akustyczne.

Kontrolowanie złożonej interakcji dźwięków powietrznych, uderzeniowych i materiałowych z wielu różnych źródeł jest głównym wyzwaniem dla architektów i wyspecjalizowanych projektantów. Jako wieloletni partner oferujemy klientom niezawodne wsparcie projektowe, wysokowydajne produkty oraz szeroki wachlarz rozwiązań, które zapewniają bezproblemową pracę.

Dzięki REGUPOL sonus lub REGUPOL comfort oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie izolacji akustycznej pod jastrychem i podłogą. Dzięki produktom REGUPOL sonusclips i REGUFOAM hangers można wyposażyć ściany gipsowo-kartonowe lub istniejące konstrukcje w dodatkową izolację.

REGUPOL comfort

REGUPOL comfort

Maty chroniące przed hałasem uderzeniowym i elastyczna, zwiększająca masę wylewka do renowacji stropów i remontów konstrukcji drewnianych

REGUPOL sonus core

REGUPOL sonus core

Izolacja dźwięków uderzeniowych na bazie kauczuku pod jastrychami i wykładzinami podłogowymi

REGUPOL sonus multi

REGUPOL sonus multi

Izolacja dźwięków uderzeniowych pod wykładzinami podłogowymi na bazie korka / PUR

Przemysław Macioszek

Twój kontakt w REGUPOL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Przemysław Macioszek
REGUPOL Germany GmbH & Co. KG
Sales Manager

Zakładki
Kontakt