Nowa siedziba dla Orkiestry Filharmonii Południowej Westfalii

Nowa siedziba dla Orkiestry Filharmonii Południowej Westfalii

Orkiestra NRW przeniosła się do najwyższej klasy centrum prób w połowie 2023 roku. Haus der Musik w Siegen oferuje muzykom najlepsze warunki do prób. Oprócz sali prób o powierzchni 400 m², która jest doskonale zharmonizowana pod względem akustycznym, sześcienny budynek oferuje dwa razy więcej miejsca na sale prób. Zostały one zaprojektowane jako konstrukcje typu pomieszczenie w pomieszczeniu, aby zapewnić ciszę między poszczególnymi pomieszczeniami i oczywiście zapobiec przenoszeniu dźwięku do sali prób. W tym miejscu do gry wkroczył REGUPOL z produktami z serii REGUFOAM vibration plus.

We współpracy z firmą inżynieryjną Peutz Consult GmbH, która zapewniła wszelkie doradztwo w zakresie akustyki budynku i pomieszczenia, a także zatwierdzenie i ostatecznie przeprowadziła również późniejsze pomiary akustyki budynku, REGUPOL opracował rozwiązanie umożliwiające dostrojenie częstotliwości montażowej pomieszczenia do < 10 Hz.

Zainstalowano ponad 3500 podkładek REGUFOAM vibration 150plus, a także 530 metrów bieżących pasów REGUFOAM vibration 190plus, REGUFOAM vibration 220plus, REGUFOAM vibration 270plus i REGUFOAM vibration 300plus.

*)Cradle to Cradle Certified® to wyjątkowa marka Cradle to Cradle Product Innovation Institute (C2CPII).

Przegląd projektu

Zakładki
Kontakt